+370 443 211 85 mazeikiai@fauga.lt

Gyvenimas daugiabučiuose daug kam asociuojasi su uždara erdve, kurioje mažai laisvės ir gryno oro. Tačiau realybė gali būti visai kitokia – kokybiškai įsirengus standartišką balkoną, galime džiaugtis jaukiais vasaros vakarais, visai panašiais kaip ir terasoje. Mažeikių Fauga siūlo įvairius stiklinimo sprendimus:  įstiklinant visą balkoną, ar tik jo dalį. Šį kartą, mes dalinamės keletu patarimų apie balkono stiklinimą ir dizaino sprendimus jame.

Balkono įstiklinimas. Kokybė – stiliaus dalis

Pirmiausia svarbu pasirūpinti, kad balkonas būtų kokybiškai įrengtas. Juk nenorite, kad ramybės akimirką, akis kliūtų už nutrupėjusių, įskilusių ar kitaip varginančių detalių. Jei nusprendėte stiklinti visą balkoną, didelį dėmesį kreipkite į langų varstymo/ stumdymo mechanizmus. Lengvai ir be jokių trukdžių atidaromas langas netemdys jūsų nuotaikos. Itin svarbu ir įėjimo durys. Mažeikių Fauga stiklindami balkonus, visada pataria kokias duris pasirinkti, koks gali būti slenkstis ir kiti elementai.

Lauko baldai balkonui, ar reikia?

Jaukiai įsirengti standartintį balkoną iš tiesų įmanoma. Ši buto dalis taps dar patogesnė jei šiek tiek investuosite į lauko baldus. Šiuo metu pasirinkimas itin didelis, tačiau galima ir paimprovizuoti su suolais, paminkštinimais, pagalvėmis. Kas gali būti geriau nei patogiai įsitaisyti stilingame balkonėlyje ir džiaugtis ramiu vakaru.

Gyvi augalai ir kitos smulkmenos

Butams priklausantys balkonai ne visada pasižymi erdvumu, todėl kurti oranžerijų nepatartina. Tačiau vienas, kitas gyvo augalo akcentas visada pagyvins aplinką. Rinkites tik tuos augalus, kurie gali ilgai būti itin šviesioje aplinkoje. Dažnai viso balkono stiklinimas padidina šilumą erdvėje, tačiau tai ne visada patinka nuo kaitros bėgančiam klientui. Mažeikių Fauga siūlo stiklų technologijas, kurios užtikrina saulės šilumos nepralaidumą. Tuo atveju balkonas taps dar funkcionalesnis – dienos metu, galėsite kuo ramiausiai būti balkone, net ir spiginant kaitriai saulei. Gyvi augalai tuo taip pat džiaugsis!

Stiklinimo sprendimai

Aliuminio konstrukcijos užtikrina lengvumo įspūdį, o mediniai storesni rėmai gali būti puikus stiliaus akcentas. O kur dar stiklo paketų pasirinkimai! Viskas priklauso nuo jūsų biudžeto ir poreikių.

Kalbant apie stilių, prie aliuminio konstrukcijų puikiai dera medienos elementai, todėl jei nuspręsite iš modernaus stiliaus pereiti prie šiltesnio, tereiks keleto detalių ir pokytis maloniai nustebins! Renkantis stiklinimo sprendimą, rekomenduojame pirmiausią atkreipti dėmesį į funkcionalumo kriterijų, na o kuriant interjerą, visada sugebėsite rasti kūrybišką išeitį.

Linkime, kad jūsų balkonas būtų ne tik kokybiškai įrengtas, bet ir patogus buto elementas. Nuosavas kiemas ne visada reikalingas, kai turi savo poreikiams pritaikytą balkoną.

Stilinimo sprendimus pasiūlys ir jais pasirūpins Mažeikių Fauga!