+370 443 211 85 mazeikiai@fauga.lt

LANGAI

Patirtis garatuoja kokybę!

Effect langai

Naujas kainos ir kokybės santykio standartas.

Mielas akiai ir piniginei

Arcade langai

Aiškios lieknos formos ir aukšto lygio funkccionalumo derinys.

Populiariausi rinkoje

energy passiv langai

Efektyvūs šilumos išsaugojimui, , itin tinkantys pasyviam namui.

Šilčiausias langas

Langai šiltam ir jaukiam namui

Mažeikių Fauga produktai – tai išskirtinio dizaino ir aukščiausio lygio šilumos ir garso izoliavimo derinys. Mes kreipiame dėmesį ne tik į gaminių kokybę, bet ir patikimą ir profesionalų montavimą.

Montavimas ir servisas

Net 80 proc. langų savybių priklauso nuo montavimo darbų, montavimo medžiagų ir sandarinimo medžiagų kokybės. Teisingas montavimas tiesiogiai daro įtaką gaminių savybėms: šilumos, garso, izoliacijos, naudojimo patogumui, ilgaamžiškumui.

Mes montuojame pagal taisykles ST 2491109.01:2013, patvirtintas respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos. Montavimo ir sandarinimo metu naudojame medžiagas, atsparias vandens garų slėgiui. Siūlė turi būti sandaresnė iš vidaus nei iš išorės.

Sandarinimas iš vidaus

Atlikdami sandarinimą iš lauko pusės naudojame atsparias drėgmei (nepraleidžiančias jos į vidurinį sandarinimo sluoksnį), ne itin hermetiškas (kad siūlėje esanti drėgmė išgaruotų), apsaugančias nuo saulės ir lietaus poveikio medžiagas: hermetikai, specialios savaime išsiplečiančios arba difuzinės juostos.

 

Langų stilisto paslauga Jums!

Visi žinome, kad langų pagrindinė paskirtis yra įleisti į namus šviesą ir neišleisti šilumos. Tačiau nevertėtų pamiršti ir apie grožį, estetiką bei jaukumą, kuriuos langai suteikia namams. Galvodami apie šilumos laidumą, prisiminkime, kad langai – tai namo akys, jo gražiausia ir išraiškingiausia dalis.

Esate verti ne tik šilto, bet ir gražaus namo!

Jei namą dar tik projektuojate, atvykite pas mus išbandyti “Langų stilisto” paslaugą. Patarsime kaip “aprengti” Jūsų namą gražiai, šiltai, madingai ir naudingai!

 

  • Aptarsime namo projektą ir bendrą Jūsų viziją.
  • Supažindinsime su mūsų siūlomomis langų, durų, vartų galimybėmis.
  • Kartu parinksime stilingiausius spalvų derinius.
  • Suskaičiuosime ateities langų šilumos laidumą.
  • Pasirūpinsime optimaliu stiklų sukomplektavimu.
  • Užtikrinsime visų Jūsų lūkesčių įgyvendinimą.
Kokybiška paslauga – mūsų patirties rezultatas

Langų stilisto paslauga – tai mūsų daugiau nei 20 metų patirties ir profesionalios programinės įrangos tandemas, skirtas atnešti naudą Jums. Skirkite valandą savo ateities namui ir rezultatu mėgausitės ilgus metus