+370 443 211 85 mazeikiai@fauga.lt

Arcade langai

Populiariausi rinkoje

Jaukiam ir saugiam namui

Aiškios lieknos formos ir aukšto lygio funkcionalumo derinys

1. 71 mm 5 kamerų vokiška sistema Inoutic Arcade

2. Pirminis plastikas su Ca-Zn stabilizatoriais ir nerūdijančio plieno armuotė

3. Lango šilumos laidumo koeficientas Uw – 0,93 W/m2K

4. Stiklinimas iki 40 mm: 2-jų arba 3-jų stiklų paketai su aliuminio arba šiltais rėmeliais

5. Tarpai tarp stiklų užpildyti argono dujomis ~92%

6. Specialios konstrukcijos stiklajuostė su dvejomis atramomis – apsaugai nuo įsilaužimo

7. Garso izoliacija iki Rw=34 dB

 

 

Stiklo paketai
  • Stiklas užima apie 80 procentų lango ploto, todėl teisingai parinktas stiklinimas ir kokybiškas stiklo paketas turi ypatingai svarbią reikšmę siekiant kuo geresnių lango šilumos ir šviesos laidumo savybių.

   Stiklo paketus gaminame patys, pasitelkę pažangias šiuolaikines technologijas ir kokybiškas žaliavas. Gamyboje naudojame pasaulyje pripažinto gamintojo stiklą, o automatizuota pažangi stiklo paketų gamybos įranga, į kurią investavome apie 7 mln. litų, užtikrina puikią gaminių kokybę, kuri jau visuomet tenkina reiklius Lietuvos ir užsienio klientus.

   Veiksniai, kuriuos turi užtikrinti geras stiklo paketas:

  • Kuo mažesnis šilumos perdavimas į išorę
  • Kaip įmanoma didesnis dienos šviesos pralaidumas
  • Hermetiškumas
  • Ilgas tarnavimo laikas ir patvarumas

Gaminame įvairių storių ir skirtingo funkcionalumo 2-jų ir 3-jų stiklų paketus, kuriuose, priklausomai nuo kliento poreikių naudojame įvairių rūšių stiklą ir aliuminio arba specialų šiltą rėmelį.

Standartiniai stiklo paketų storiai yra 24 mm, 36 mm, 40 mm, 44 mm. Esant ypatingiems klientų poreikiams, galime pagaminti ir 50 mm bei 56 mm stiklo paketus. Pasiekiamas stiklo paketų šilumos laidumo koeficientas Ug iki 0,5 W/(m2K).

Mes garantuojame visas deklaruojamas stiklo paketo savybes, nes jie išbandyti notifikuotose laboratorijose ir sertifikuoti CE ženklu.

Darome viską, kad kiekvieno kliento lūkesčiai būtų išpildyti, todėl visuomet išsiaiškiname poreikius kiekvienai patalpai: šilumos išsaugojimas, triukšmo lygio sumažinimas, natūralios šviesos pralaidumas ar slopinimas. Tai labai svarbus veiksnys parenkant stiklus.