+370 443 211 85 mazeikiai@fauga.lt

Plastikinės (PVC) durys

Durys, atitinkančios visus tvirtumo, sandarumo ir dizaino poreikius.

Plastikinės (PVC) durys – kodėl verta rinktis?

Šios durys ne tik saugios ir tvirtos, bet ir nesideformuojančios, ilgaamžės.

Saugios ir tvirtos Plastikinės durys

Plastikinės lauko durys saugios, tvirtos, lengviau prižiūrimos nei medinės, metalinės, aliuminės durys.

Labai svarbu namo duris rinktis ne tik gražias, bet ir saugias, tvirtas, patogias. Parduodamos plastikinės (PVC) durys turi visas šias savybes. O kainuoja dažnai pigiau nei medinės ar aliuminės durys. Iš pirmo žvilgsnio sunkiai atskiriamos yra plastikinės (PVC), medines ir  durys, nes visų paviršius atrodo vienodai Plastikinės (PVC) durys gali būti įvairių spalvų ir faktūrų, jas lengviau prižiūrėti, jų nereikia dažyti.

Mūsų siūlomos plastikinės (PVC) durys yra tvirtos, atsparios smūgiams ir aplinkos poveikiui. Galite rinktis medžo imitacijos, aliuminio atspalvių ar dažytas, bet kuria spalva duris.

 

Plastikines (PVC) durys rekalauja tik jas išvalyti. Jų nereikia dažyti, lakuoti, durys nesideformuoja nuo drėgmės. Durys gali būti pagamintos su pritraukėju. Plastikinės (PVC) durys gali būti varstomos į lauką arba vidų, dvivėrės (atidarius abi varčias gaunamas platus praėjimas). Spynos širdelė gali būti su suktuku (norint užsirakinti iš vidaus nereikia rakto).
Dizaino galimybės

Plastikinės lauko durys saugios, tvirtos, lengviau prižiūrimos nei medinės, metalinės, aliuminės durys.

Galime pagaminti plastikines (PVC) duris, kurių spalva ir faktūra bus tokia pat, kaip plastikinių (PVC) langų. Plastikinės (PVC) durys turi plačią spalvų gamą: įvairių medžių imitacijos, aliuminio atspalviai, galime nudažyti bet kuria spalva pagal RAL paletę. Galime sukurti individualų durų modelį, derindami skersinius, įvairių atspalvių skirtingo skaidrumo bei faktūrinius stiklus ar net autorinius vitražus bei užpildus. Gaminamos modernaus ir klasikinio plastikines (PVC) durys su nerūdijančio plieno intarpais: stiklo formą bei intarpus galite užsakyti ir autorinio dizaino.

 

Lauko durys, saugančios šilumą

Mūsų gaminamos plastikines (PVC) durys, ne tik gerai izoliuoja šilumą bet ir yra sandarios. Durys yra montuojamos su varstomosios dalies apatiniuose kampuose esančiais papildomais sandarikliais. Durys taip pat turi sandarią tarpinę. Slenkstis yra su termine perskyra, todėl neperšąla ir namo viduje nešerkšnija, nerasoja, negadina grindų dangos. Montuojame trijų taškų arba 4 ritinėlių spynas, kurios varstomąją durų dalį gerai pritraukia prie rėmo.

Tvirtos ir nesideformuojančios lauko durys

Mūsų gaminamo plastikinės (PVC) durys gaminamos iš A klasės pirminio (neperdirbto) plastiko profilių. Durys nenusėda, nepersikreipia ir nesideformuoja. Tvirtumą užtikrina uždaros formos plieninė armuotė. Kampuose ji tvirtinama specialiais kampuočiais.

    Lauko durys – kokybiškos ir saugios

    Plastikines (PVC) durys gaminamos iš specialaus, smūgiams atsparaus kieto plastiko. Durys yra apsaugotos nuo išardymo, nes vyriai yra tvirtinami į metalinę armuotę. Vyriuose gali būti montuojamos apsaugos, kurios trukdo iškelti durų varstomąją dalį, nupjovus (išardžius) vyrius. Plastikines (PVC) durys gaminamos su patikimomis saugumą ir sandarumą užtikrinančiomis spynomis (trijų taškų). Durų rankenos yra patvarios, su grūdinto plieno plokštele, kuri apsaugo nuo spynos pragręžimo.