+370 443 211 85 mazeikiai@fauga.lt

Effect langai

Mieli akiai ir piniginei

6 priežastys pasirinkti Effect langus:

Naujas kainos ir kokybės santykio standartas

1. Nauja, šešių kamerų, 80 mm montavimo gylio langų sistema užtikrina aukščiausio lygio šilumos ir garso apsaugą.

 

2. Platesnis, 90 mm varčios profilis užtikrina patikimas varstomų gaminių technines savybes ir puikią estetinę išvaizdą.

3. Stiklinimo galimybės nuo 24 iki 44 mm išsprendžia visas architektūrines bei šilumos išsaugojimo užduotis.

4. Dvi sandarinimo tarpinės puikiai apsaugo nuo vandens patekimo į lango vidų.

5. “O” formos (uždara) rėmo armuotė užkerta kelią abejonėms dėl statikos, projektuojant didelių gabaritų gaminius.

6. Žemesnis, tik 110 mm profilis sąlygoja didesnį stiklo plotą, pro kurį į jūsų namus patenka daugiau šviesos.

 

Sukomplektuota mums, skirta Jums

Langai Effect sukomplektuoti pagal mūsų reikalavimus. Rūpestingai atrinkome kiekvieną komponentą ir galime Jums pasiūlyti optimalų kainos ir kokybės santykį.

Stiklo paketas:

Stiklas užima apie 80 procentų lango ploto, todėl teisingai parinktas stiklinimas ir kokybiškas stiklo paketas turi ypatingai svarbią reikšmę siekiant kuo geresnių lango šilumos ir šviesos laidumo savybių.

Stiklo paketus gaminame patys, pasitelkę pažangias šiuolaikines technologijas ir kokybiškas žaliavas. Gamyboje naudojame pasaulyje pripažinto gamintojo stiklą, o automatizuota pažangi stiklo paketų gamybos įranga, į kurią investavome apie 7 mln. litų, užtikrina puikią gaminių kokybę, kuri jau visuomet tenkina reiklius Lietuvos ir užsienio klientus.

Veiksniai, kuriuos turi užtikrinti geras stiklo paketas:

  • Kuo mažesnis šilumos perdavimas į išorę
  • Kaip įmanoma didesnis dienos šviesos pralaidumas
  • Hermetiškumas
  • Ilgas tarnavimo laikas ir patvarumas
įvairūs storiai ir skirtingas funkcionalumas:

Gaminame įvairių storių ir skirtingo funkcionalumo 2-jų ir 3-jų stiklų paketus, kuriuose, priklausomai nuo kliento poreikių naudojame įvairių rūšių stiklą ir aliuminio arba specialų šiltą rėmelį.

Standartiniai stiklo paketų storiai yra 24 mm, 36 mm, 40 mm, 44 mm. Esant ypatingiems klientų poreikiams, galime pagaminti ir 50 mm bei 56 mm stiklo paketus. Pasiekiamas stiklo paketų šilumos laidumo koeficientas Ug iki 0,5 W/(m2K).

Mes garantuojame visas deklaruojamas stiklo paketo savybes, nes jie išbandyti notifikuotose laboratorijose ir sertifikuoti CE ženklu.

Darome viską, kad kiekvieno kliento lūkesčiai būtų išpildyti, todėl visuomet išsiaiškiname poreikius kiekvienai patalpai: šilumos išsaugojimas, triukšmo lygio sumažinimas, natūralios šviesos pralaidumas ar slopinimas. Tai labai svarbus veiksnys parenkant stiklus.