+370 443 211 85 mazeikiai@fauga.lt

vartai

Patirtis garantuoja kokybę!

Sekciniai vartai

Išskirtinis vaizdas, dar nematyta spalvų ir paviršių įvairovė. Tinkantys bet kokios formos angai.

Optimalus sprendimas kiekvieno namui

Plokštuminiai vartai

Vartai, tinkantys garažų boksams, parkingams ar ūkinėms patalpoms.

Idealus sprendimas nešildomoms patalpoms

vartų pasirinkimo įvairovė

UAB “Mažeikių Fauga” siūlo skirtingų tipų vartus: sekcinius ir plokštiminius, buitinius ir pramoninius, įvairių storių apšiltintus ir neapšiltintus, vokiškus ir Lietuvoje rinktus, ypatingus patentuotus gaminius.

Patikimi vartų sprendimai

Tikime, kad pas mus kiekvienas gali rasti tinkmaus vartus atsižvelgiant į poreikius, konkrečią situaciją ir galimybes. Pagrindiniai mūsų tiekėjai – tai patikimi partneriai, kurie buvo patikrinti laiko ir kokybės kriterijais.

Mūsų  siūlomi vartai yra sertifikuoti, atitinka ES saugumo reikalavimus ir yra žymimi tai patvirtinančiu CE ženklu.

Pramoniniai vartai – pas mus!

Pramoniniai vartai gali turėti daug įvairių savybių, tačiau tokie vartai, kokių reikia būtent Jūsų verslui – gaminami pas mus. Galite pasirinkti viską nuo dydžio, automatikos, nuotolinio valdymo, įstiklintų sekcijų langelių, ventiliacijos, praėjimo durelių ir kt. Mes garantuojame šilumos išsaugojimą, pažangius techninius sprendimus ir kokybę!

Garažo vartų pavara SUPRAMAC

Greičio ir patogumo derinys užkariaus Jūsų simpatijas. Jūsų segmentiniai garažo vartai atsidaro greitai ir Jūs galite įvažiuoti į savo garažą tiesiai iš gatvės. Garažo apšvietimą galite įjungti ir išjungti vienu savo rankinio siųstuvo mygtuku, o tokių patogių funkcijų, kaip papildomas atidarymo aukštis, pvz., norint išvėdinti garažą, Jūs jau nesugebėsite atsisakyti. Be to, pavaros gaubtas iš matinio aliuminio atrodo labai prabangiai.
Mūsų  siūlomi vartai yra sertifikuoti, atitinka ES saugumo reikalavimus ir yra žymimi tai patvirtinančiu CE ženklu.