+370 443 211 85 mazeikiai@fauga.lt

Aliuminio gaminiai

Lengvos konstrukcijos, patikimumas ir itin didelis sandarumas – tai savybės užtikrinančios ilgalaikį produktų naudojimą.

Aliuminio LANGAI, VITRINOS, DURYS

Aliuminio profilių langai ir kiti produktai moderniam namui.

ALIUMINIO FASADINĖS SISTEMOS

Lauko fasadai, žiemos sodai ir kiti sprendimai.

Aliuminio langai, vitrinos, durys

Estetika, lengvumas ir atsparumas.

Atsparumas ir ilgaamžiškumas

Aliuminio langai, vitrinos ar durys – tai itin modernus akcentas šiuolaikiniame būste. Vis daugiau klientų įvertina šių produktų kokybę atsparumą aplinkos sąlygoms. Tai produktai, kurie išsilaiko nepakitę keičiantis sezonams, ar greitiems temperatūrų svyravimams.

Tai produktai, kuries reikia labai mažai priežiūros: lengvai valomi, paviršiai nesilupinėja, nerūdija.

Modernūs ir ilgaamžiai langai, vitrinos ar durys yra itin sandarūs ir pasižymi geromis energinio efektyvumo savybėmis. 

Aliuminio fasadinės sistemos

Ilgaamžiškumas, patvarumas ir sandarumas.

 Aliuminio fasadai – ne tik verslo objektams

Aliuminio fasadai pastaruoju metu prigija ne tik verslo pastatuote, bet ir gyvenamuose namuose. Jie pastatui suteikia šiuolaikišką išvaizdą ir lengvumo įspūdį. Be to, yra estetiški, lengvai ir greitai sumontuojami. Klientai patvirtina, kad jie yra lengvai valomi, labai funkcionalūs. Aliuminio fasadai naudojami įrengiant modernius biurus, visuomeninius pastatus ir kitus objektus, kur puikiai dera vitrininiai langai.

žiemos sodai

Šviesa ir gamtos grožis gali lydėti ištisus metus. Žiemos sodų stiklinimas gali būti naudojamas ir bet kuriose namuose, kur norima daugiau šviesos ir šilumos. Lengvos aliuminio konstrukcijos užtikrina kokybišką ir ilgaamžį naudojimą. Tai padidina namų vertę, sukuriant itin jaukią ir malonią zoną poilsiui. Mes siūlome neribotą dizaino įvairovę, o aliuminio profilių spalvų pasirinkimas nustebins net išrankiausią klientą.