+370 443 211 85 mazeikiai@fauga.lt

Apie terasą dažnas žmogus susimąsto tada kai atšyla oras ir norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Šis namo priedas tampa ryškiu privalumu šiltomis pavasario popietėmis ir vasaros vakarais. Patvarios ir kokybiškos terasos durys – tai modernaus būsto priedas, kuris gali praplėsti namų zoną, tapti patogiu ir funkcionaliu sprendimu namuose. Visgi patariame apie terasos duris ir stiklinimo sprendimą mąstyti tuomet kai tik įsirenginėjate naujus namus. Pasirinkimų yra išties nemažai: nuo konstrukcijos, iki varstymo tipo. Mes norime pasidalinti esminiais klausimais, kuriuos reiktų apgalvoti prieš kreipiantis į stiklinimo meistrus. Kai žinai savo poreikius, daug lengviau pritaikyti ir įvairius sprendimus.

Kiek erdvės skirsite terasos durims?

Terasos durys gali būti atidaromos į vidų arba į lauką. Šiam vienam svarbiausių kriterijų, daug įtakos turi bendra erdvė, kurią galite skirti šiam objektui. Jei jūsų planuojama vieta terasos durims yra nedidele, rekomenduojame pasirinkti sulankstomas duris. Tai puiki išeitis norint sutaupyti šiek tiek vietos. Kitas variantas – varstomos durys, kurios šiek tiek universalesnės, tačiau reikalaujančios daugiau vietos. Žinoma, apgalvokite ar terasos durys bus skirtos tik praėjimus iš namų į lauką, ar jomis bus naudojamasi pernešant baldus, didesnius objektus.

Ar naudosite terasos duris intensyviai?

Dažnai klientų pasiteiraujame ar planuojamos terasos durys bus naudojamos ir varstomos kasdien. Pasitaiko žmonių, kurie pamėgsta terasos durų įėjimą ir šiltuoju sezonu jis tampa pagrindiniu. Tai puikus sprendimas, tačiau prieš tai reiktų apgalvoti kokybiškus ir ilgalaikius varstymo mechanizmus. Jei terosos durys bus naudojamos tik retkarčiais, galime šiek tiek pataupyti ir rasti gerą kokybės ir kainos santykį.

Ar daug dėmesio skirsite terasos durų estetikai?

Žinoma, estetinis vaizdas terasos durims itin svarbu, tačiau kiek svarbus šis kriterijus? Šiuo metu itin plačiai naudojamos aliuminės ir lengvos konstrukcijos, tačiau jei jūsų skonis sufleruoja masyvesnius dizaino sprendimus, atkreipkite dėmesį ir į tai. Gamintojai siūlo išties nemažai variantų, kuriuose galima derinti durų varstymo, sulankstymo ir kitus mechanizmus prie bendros stilistikos.

Terasos durys yra ne tik puikus estetinis sprendimas. Jis privalo būti patogus naudotis, nesumažinantis namo šilumos išsaugojimo savybių. Renkantis terasos duris visada pasidomėkite slenksčio privalumais ir minusais, pagalvokite kas svarbiau: estetinė išvaizda ar kokybė? Su patyrusiu montuotoju galite visus šiuos kriterijus sumaniai suderinti ir džiaugtis terasos durų kokybe ne vienerius metus.